Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Dartin Xin Mr. Dartin Xin
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
Storm Circuit Technology Ltd
Produktet e zgjedhura
Rreth nesh
Themeluar në vitin 2007, Storm Circuit Tech Ltd, është një prodhues profesional i Elektronikës i PCB dhe PCBA, përqëndrohet në cilësinë më të lartë, shërbimin e shpejtë të kthesës dhe gardian pa asnjë MOQ. Ndërkohë ju përqendroheni në zhvillimin dhe shitjen e produkteve tuaja, ne mund të zgjidhim çështjet e prodhimit dhe të sigurojmë cilësi.Sepse, ekipi ynë ka mbi 10 vjet përvojë prodhuese, ne e dimë se me cilat çështje mund të ballafaqoheni më parë. Prototipet dhe vëllimi i vogël mund të dorëzohen në 20 ditë, përfshirë fabrikimin PCB, prokurimin e përbërësve, montimin dhe testimin e funksionit. Citimi me bom do të vijë tek ju brenda 3 ditësh edhe 1 ditë nëse është punë urgjente. Ne kemi linjat tona të prodhimit SMT, ekipin profesional të shërbimit të klientëve, ekipin e prokurimit të përbërësve dhe ekipin e asamblesë dhe provave. Eachdo bordi do të kalojë inspektimin AOI. Produktet tona përfshijnë: 1-30 shtresa fabrikim PCB, 1-6 shtresa prodhimi FPC, 2-10 shtresa prodhimi i bordit të ngurtë-fleksibël, prokurimi i përbërësve, ndërprerës i membranave, stencil dhe kabllo të cilat përdoren në Telekomunikim, kontroll industrial, furnizim me energji elektrike, Elektronikë të Konsumatorit pajisjet e ndriçimit, pajisjet shtëpiake, Auto dhe produktet medicinale. produktet tona janë në përputhje RoHS. Nëse PCB-të tuaj kërkojnë ari të butë, ari të fortë, ari zhytjeje, argjendin e zhytjes, zhytjen në kallaj, hyrje, nivelim të ajrit të nxehtë dhe HAL pa plumb. Ne gjithashtu mund të përmbushim kërkesat tuaja për standarde të larta si standarde IPC III, 14-shtresa, PCB-të për kontrollin e vrimës dhe impedencës, si dhe PCB të bakrit 10 oz, Rogers, Arlon materiale. Klientët tanë mbështeten tek ne për shumë vite. Storm Circuit ofron prototipe PCB të kthesës së shpejtë në pesë ditë për PCB të njëanshme. Urdhërat Express do të dërgohen brenda 3 ditësh për tabelë me 2 shtresa, madje 48 orë. Bordet 4-6 shtresa mund të dërgohen brenda 3 ditësh. Urdhërat urgjent marrin vëmendje të veçantë dhe shpërndarja e shpejtë është e garantuar,. Pranohen porositë e mesme dhe të vogla. Ne kemi llogarinë tonë DHL & TNT, ndryshe nga konkurrentët e tjerë që përdorin agjent ose dërgues, ne mund të dërgojmë mallra në ditën e tanishme. Nën mbështetjen e DHL, 1 ditë në SHBA, 1 ditë në Azi (Singapor, Malajzi, TaiWan, Japoni), 2-3 ditë në Evropë / Australi / Afrikë. Pra, shërbimi ynë ekspres është vërtet i shprehur, është e mundur që ju të merrni prototipe të sakta brenda 2 ditëve.
MË SHUMË Vizito fabrikën time
Produkte të reja

shtëpi

Phone

skype

hetim