Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Dartin Xin Mr. Dartin Xin
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
Storm Circuit Technology Ltd
Home > Produkte > 6 shtresa PCB
Shërbimi Online
Dartin Xin

Mr. Dartin Xin

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

6 shtresa PCB

Kategoritë e produkteve të 6 shtresa PCB , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, PCB me 6 shtresa , furnizuesit / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë 6 shtresa PCB furnizuesit

Një bord PCB me 6 shtresa është në përgjithësi një bord PCB me 4 shtresa me 2 shtresa sinjal shtesë të shtuar midis aeroplanëve. Stackup klasik PCB me 6 shtresa përfshin 4 shtresa kursimi (2 shtresa të jashtme + 2 shtresa të brendshme) dhe 2 aeroplan të brendshëm (një për tokë dhe tjetri për fuqi). Kjo rrit EMI në mënyrë dramatike duke ofruar 2 shtresa të varrosura për sinjale me shpejtësi të lartë dhe 2 shtresa sipërfaqësore për kursimin e sinjaleve me shpejtësi të ulët. Shtresat e sinjalit duhet të jenë të mbyllura në aeroplanët ngjitur.

Produkte të reja

shtëpi

Phone

skype

hetim