Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Dartin Xin Mr. Dartin Xin
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
Storm Circuit Technology Ltd
Home > Produkte > PCB e njëanshme
Shërbimi Online
Dartin Xin

Mr. Dartin Xin

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

PCB e njëanshme

Kategoritë e produkteve të PCB e njëanshme , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, PCB me dy anë , furnizuesit PCB me dy anë me Enig Via In PCB / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të FR4 PCB Me Soldermask Matt Black R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë PCB e njëanshme furnizuesit

PCB-të të njëanshme janë një nga llojet më të zakonshme të disponueshme. Ndërsa PCB-të një-palëshe kanë një sipërfaqe përçuese, PCB-të me dy anë kanë një shtresë përcjellëse në secilën anë. Një shtresë dielektrike është e rrethuar nga shtresa bakri qark dhe maskë lidhëse nga të dy anët. Vias lejojnë prodhuesit të krijojnë gjurmë në të dy anët që përshkojnë njëra-tjetrën dhe të lidhen midis shtresave. Prodhuesit përdorin PCB-të të njëanshme për produktet që kanë nevojë për një fillestar në nivelin e ndërmjetëm të kompleksitetit të qarkut. Ky lloj PCB nuk ofron aq kompleksitet apo densitet të qarkut sa PCB-të me shumë shtresa, por ato funksionojnë si një mundësi e përballueshme në aplikacione të shumta

Produkte të reja

shtëpi

Phone

skype

hetim