Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Dartin Xin Mr. Dartin Xin
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
Storm Circuit Technology Ltd
Home > Produkte > PCB fleksibël
Shërbimi Online
Dartin Xin

Mr. Dartin Xin

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

PCB fleksibël

Kategoritë e produkteve të PCB fleksibël , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, PCB fleksibël , furnizuesit Bordi PCB Flex / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Flex shirit PCB R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë PCB fleksibël furnizuesit


Farë është PCB fleksibël?

PCB fleksibël tani po përdoret në vend të FR4 tradicionale në një numër të madh të aplikacioneve të ndryshme, Përfitimet përfshijnë zgjidhjen e problemeve të ndërlidhjes, uljen e peshës, zvogëlimin e hapësirës dhe uljen e kostove të montimit. Aplikimet fleksibël mund të jenë fleksibël dinamikë (të dizajnuar për përkulje ose stres gjatë një periudhe kohe në temperatura të ngritura) ose aplikacione fleksibël dhe qëndrimi (të dizajnuara për fleksim një herë dhe të siguruar në vend).

Shndërroni shpejt Shërbimin fleksibël.
Jo vetëm që ne ofrojmë PCB fleksibël për prodhim të shpejtë, ne gjithashtu mund të ofrojmë prototipe fleksibël PCB për të parë modelet tuaja personale përpara se të krijohet një dërgesë e madhe. Qarqet fleksibël të qarqeve Royal dhe aftësitë e ngurta-fleksibile janë krijuar për të përmbushur një larmi të nevojave të bordit të qarkut nga qark i vetëm ose i njëanshëm tek teknologjia me shumë shtresa. Ne gjithashtu ofrojmë substrate të ndryshme materiale dhe ngjitëse, si dhe përfundime dhe trajtime sipërfaqësore. Stiffeners gjithashtu mund të shtohen për përforcim.

Linjat e plota të produkteve të qarqeve fleksibël
Linjat tona të produktit përfshijnë qarqe fleksibël të njëanshëm, PCB fleksibël me qasje të dyfishtë, qark fleksibël të dyanshëm, qarqe Flex me shumë shtresa dhe qarqe të ngurtë-fleksibël. Ne punojmë krah për krah me klientët tanë për të arritur objektivat e cilësisë, shpërndarjes dhe kostos për projektet e tyre të Flex PCB (FPCB). Ne jemi një burim fleksibël qark i shtypur që mund të akomodojë nismat tuaja të programit të personalizuara siç është anija në magazinë.

Produkte të reja

shtëpi

Phone

skype

hetim