Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Dartin Xin Mr. Dartin Xin
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
Storm Circuit Technology Ltd
Home > Produkte > PCB i rëndë bakri
Shërbimi Online
Dartin Xin

Mr. Dartin Xin

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

PCB i rëndë bakri

Kategoritë e produkteve të PCB i rëndë bakri , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, PCB i rëndë bakri , furnizuesit Baza e rëndë e bakrit PCB / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të PCB bakër i rëndë Proto R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë PCB i rëndë bakri furnizuesit

PCB i rëndë bakri

Bakri i rëndë, zakonisht ne themi se është nga 3-20 OZ.So tani, tabela më e rëndë e bakrit që kemi bërë ishte PCB bakër 12OZ.Heavy e përdorur për pajisjet e saldimit, furnizuesit e energjisë, panelin diellor, automobilistik, shpërndarjen e energjisë elektrike, bakrit e konvertuar të fuqishëm bordi ka tension / rrymë të lartë, është shumë rreziqe kur furnizimi me energji elektrike, bordi duhet të jetë trashësia e duhur e bakrit.


Aplikimi i rëndë i bakrit
Pajisjet e saldimit
Prodhuesit e paneleve polare
Pajisjet e rrymës
.Automotive
Shpërndarja elektrike e energjisë
Konvertuesit e fuqisë

Produkte të reja

shtëpi

Phone

skype

hetim