Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Dartin Xin Mr. Dartin Xin
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
Storm Circuit Technology Ltd
Home > Produkte > Bordi i Kontrollit të Përparësisë
Shërbimi Online
Dartin Xin

Mr. Dartin Xin

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Bordi i Kontrollit të Përparësisë

Kategoritë e produkteve të Bordi i Kontrollit të Përparësisë , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Bordi i Kontrollit të Përparësisë , furnizuesit PCB e kontrolluar nga rezistenca / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Gishtat e artë PCB R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë Bordi i Kontrollit të Përparësisë furnizuesit

Kontrolli i rezistencës PCB
Shumë klientë na pyetën se çfarë informacioni na nevojiten për kontrollin e rezistencës PCB. Ja, ekzistojnë dy tipe për prodhuesin PCB, një është rezistencë e vetme, vetëm një gjurmë, dy vrima. Dhe b është rezistencë diferenciale, gjithmonë shkon me 1 palë (dy gjurmë me të njëjtën gjerësi dhe hapësirë). Për rezistencë të vetme, ju thjesht na tregoni gjerësinë e gjurmës, cilën shtresë dhe çfarë vlere ju duhet .Për rezistencën diferenciale, gjerësinë / hapësirën gjurmë, shtresat dhe vlerën. Inxhinierët tanë të përvojës do të llogaritin pas udhëzimeve tuaja me softuerin polar. Mund të ndryshojmë gjerësinë / hapësirën ose hapësirën e gjurmës, por ju lutemi mos u shqetësoni, nëse keni ndonjë ndryshim, ne do t'ju dërgojmë të aprovoni para se të vazhdoni. Në përgjithësi, toleranca është 10%, dhe më e saktë është 8%. Të gjitha bordet e rezistencës, ne do të testojmë këtu dhe do të raportojmë.

Produkte të reja

shtëpi

Phone

skype

hetim