Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Dartin Xin Mr. Dartin Xin
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
Storm Circuit Technology Ltd
Home > Produkte > PCB me shumë shtresa
Shërbimi Online
Dartin Xin

Mr. Dartin Xin

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

PCB me shumë shtresa

Kategoritë e produkteve të PCB me shumë shtresa , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, PCB me shumë shtresa , furnizuesit Bordi me shumë shtresa Bga / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Smil PCB me shumë shtresa R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë PCB me shumë shtresa furnizuesit

Storm Circuit ka prodhuar PCB me shumë shtresa për mbi 10 vjet. Me kalimin e viteve, ne kemi parë të gjitha llojet e ndërtimeve me shumë shtresa nga industri të ndryshme, u jemi përgjigjur të gjitha llojeve të pyetjeve me shumë shtresa dhe kemi zgjidhur të gjitha llojet e problemeve me PCB me shumë shtresa.

PCB me shumë shtresa është një tabelë qarku me dy ose më shumë shtresa. Materiali ndryshe nga PCB-të me dy anë me vetëm dy shtresa përçuese të gjitha PCB-të shumështresore është se ai duhet të ketë të paktën tre shtresa të materialit përçues, dhe tabelat e PCB varrosen në qendër të materialit.

Përfitimet e PCB me shumë shtresa (krahasuar me PCB të vetme ose të njëanshme)

Dendësia më e lartë e montimit
Madhësi më e vogël (kursime të konsiderueshme në hapësirë)
Fleksibilitet i rritur
Karakteristikat më të lehta të kontrollit të kontrollit të përfshirjes.
EMI mbrohet përmes vendosjes së kujdesshme të shtresave të energjisë dhe tokës.
Zvogëlon nevojën për parzmore instalime elektrike (zvogëlon peshën e përgjithshme)

Produkte të reja

shtëpi

Phone

skype

hetim