Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Dartin Xin Mr. Dartin Xin
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
Storm Circuit Technology Ltd
Home > Produkte > Asambleja e PCB
Shërbimi Online
Dartin Xin

Mr. Dartin Xin

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Asambleja e PCB

Kategoritë e produkteve të Asambleja e PCB , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Asambleja e PCB , furnizuesit Kuvendi Flex PCB / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Asamble e ngurtë e PCB R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë Asambleja e PCB furnizuesit

Asambleja e PCB

PCB Assemble nuk është ngarkues i komponentëve PCB plus, por edhe teknologji. Përfshirë projektin PCB, prodhimin, komponentët, procesin. Përfundimisht, duhet të kemi një kuptim të fortë të produktit përfundimtar. Kjo është arsyeja pse ne ju kërkuam të furnizoni mostra ose foto nëse ka .
Qarqet Stuhi janë një zgjidhje me një ndalesë për të gjitha shërbimet e bordit qark, kështu që ne shpesh jemi të ngulitur me procesin e trillimit PCB nga dizajni në montim. Përmes rrjetit tonë të fortë të asamblesë së qarkut dhe partnerëve prodhues të dëshmuar mirë, ne mund të sigurojmë aftësitë më të përparuara dhe gati të pakufizuara për prototipin tuaj ose prodhimin e aplikacionit PCB. Kurseni vetes problemet që vijnë me procesin e prokurimit dhe që kanë të bëjnë me shitësit e komponentëve të shumtë. Ekspertët tanë do t'ju gjejnë pjesët më të mira për produktin tuaj përfundimtar.

Informationfarë informacioni kemi nevojë për mbledhjen e PCB-ve?
Skedari 1.PCB Gerber, ose skedari juaj i projektimit.
2.BOM në excel, një shembull për referencën tuaj.
I3.f ndonjë, ju lutemi dërgoni një mostër ose foto të produktit përfundimtar. Pamja 3D është gjithashtu shumë e dobishme.
4. Vizatim ansambël. Disa në skedarin PCB, disa jo.
5.RoHS apo jo.
çfarë është QTY që ju nevojitet.

Meqenëse projekti PCBA është shumë më kompleks sesa prodhimi i PCB, kërkesa juaj ka nevojë për rreth 3-4 ditë për tu përgjigjur me citate, 1 ditë më e shpejtë për ju. Dhe koha standarde e plumbit për PCBA është 3-4 javë, 2 javë për prototipizimin e shprehur.

Ne blejmë 99% të pjesëve nga jashtë për të garantuar cilësinë e përbërësve. Kjo është më e rëndësishmja për produktin tuaj.

Produkte të reja

shtëpi

Phone

skype

hetim