Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Dartin Xin Mr. Dartin Xin
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
Storm Circuit Technology Ltd
Home > Produkte > Prototip PCB
Shërbimi Online
Dartin Xin

Mr. Dartin Xin

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Prototip PCB

Kategoritë e produkteve të Prototip PCB , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Prototip PCB , furnizuesit 2 Bordi Eing Bordi / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Bordi i furnizimit PCB R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë Prototip PCB furnizuesit

Shërbimi StormPorto


Për dallim nga furnizuesit e tjerë, ne e pranojmë punën tuaj me modele të shumëfishta në një panel. Shumë klientë na thanë që do të dëshironin të ulnin koston kur ata po kryejnë punë në projektim pasi prototipat e parë mund të ndryshojnë në versionin tjetër. Vetëm 1 ose 2 njësi që u duhen për secilin design.So, StormProto ynë ndihmon. ai përfshin

. Deri në 10 modele për panel
.FR4,1.0-1.6mm, 1oz, maskë ngjitëse e gjelbër, shtresë e bardhë, HAL
. Testimi elektrik
.Standard 5 ditë pune

.Shtypni 2-3 ditë pune

. Dy madhësi të panelit: 270 * 420mm, 370 * 420mm

.1-4 shtresa në panel.

Produkte të reja

shtëpi

Phone

skype

hetim