Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Dartin Xin Mr. Dartin Xin
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
Storm Circuit Technology Ltd
Home > Produkte > Prototip PCB > PCB bashkim me dy shtresa të verdhë
PCB bashkim me dy shtresa të verdhë
PCB bashkim me dy shtresa të verdhë
  • PCB bashkim me dy shtresa të verdhë
  • PCB bashkim me dy shtresa të verdhë

PCB bashkim me dy shtresa të verdhë

    Lloji i pageses: T/T,Paypal,Western Union
    Incoterm: FOB,CFR,CIF
    Koha e dërgimit: 3 ditë
Kontaktoni Tani

Info bazë

Numri i modelit.: Storm-0034

Additional Info

transport: Ocean,Land,Air

përshkrim i produktit

Ndërmarrja në mënyrë aktive prezanton talentet e teknologjisë së lartë dhe dhjetëra mekanikë të lartë. Ndërkohë, ne kemi bashkëpunuar me shumë kolegje dhe kemi ngritur bord të qarkut të shtypur të madh, në mënyrë që të kemi shumë punonjës profesionistë të prezantuar çdo vit.

Keni nevojë për punë të re për PCB të verdhë të ngjitur? Stuhia e rrumbullakët Stuhia PCB bashkangjitëse, PCB Purple Solder , PCB Blace Solder, PCB White Solder, BlueBold Solder PCB.Black Solder PCB.Karakteristikat e PCB:

1.Layer: 2
2. Materiale: FR4
3. Trashësia: 1.6 mm
4.Kopteri: 1oz
5. Vrimë minini: 0.3 mm
6.Mina gjerësi / hapësirë: 0.3 mm / 0.3 mm
7.Përfundimi: HAL


Aftësia jonë prodhuese:

Shtresat e aftësisë prodhuese: 1-32 shtresa
Materialet: CEM1, CEM3, Teflon, Rogers, FR-4, TG FR-4 të lartë, bazë alumini, pa halopgjen
Madhësia e bordit maksimal: 510 * 1200mm
Materiali: Direktivë RoHS-përputhje
Trashësia e PCB: 1.6 mm-6.4 mm
Trashësia e bakrit jashtë shtresës: 1-6oz
Trashësia e bakrit në shtresën e brendshme: 1OZ-12OZ
Trashësia maksimale e bordit: 6.0 mm
Madhësia minimale e vrimës: 0,150 mm
Gjerësia / hapësira minimale e linjës: 3 / 3mil
Minimumi i katranit S / M: 0,1 mm (4mil)
Trashësia e pllakës dhe raporti i hapjes: 12: 1
Bakri minimal i vrimave: 20 μm
Toleranca e diametrit të vrimave (PTH): 75 0.075 mm (3mil)
Toleranca e diametrit të vrimës (NPTH): ± 0.05 mm (2mil)
Devijimi i pozicionit të vrimave: ± 0.05 mm (2mil)
Toleranca e skicave: 5 0.05 mm (2mil)
Mbarimi i sipërfaqes: Lidhja kryesore HASL, zhytja ENIG, kallaji kimik, ari blic, OSP, gishti i artë, i ndritshëm, i argjendtë zhytës, ENEPIG
Maska e saldimit: jeshile / blu / e kuqe / e zezë, vjollcë, e bardhë, e verdhë, transparente
Legjenda: e bardhë / e zezë / e verdhë

Skicë: kurs dhe rezultat / V-

10 arsyet kryesore pse duhet të blini PCB dhe PCBA nga qarku Stuhia
1.TOP Cilësia -

Duhet të jetë çelësi i parë i rëndësishëm. Ne e vendosim gjithnjë cilësinë si PCB e parë. Në PCB industriale, ne kemi pajisje mbi 99% në shtëpi. Shpimi, plating, presion, AOI (Inspektimi Auto-optik), Testimi, etj. Kjo është arsyeja pse ne mund të garantojmë cilësinë tonë.
2.Shipping në kohë edhe herët.

Koha standarde e plumbit tonë për 1-2 shtresa është 5 ditë pune, me shumë shtresa 6-8 ditë pune.Cila është standarde? Shih detajet. Dhe Express Shërbimi ynë ofron 1-2 ditë për borde të njëanshme, 3 ditë për bordet me shumë shtresa.

3.Borde të përziera të larta.

Farëdo që ju nevojitet FR4 normal, TG të lartë, bord alumini, bordi RF me Er të ulët, PTFE (Teflon), bordi i rëndë bakri.large, bordi i teknologjisë së lartë me borde kontrolli vias.impedence të verbër / varrosur.kemi të ofrojmë produkte të tilla në kthesë të shpejtë pasi kemi shumë materiale të ndryshme në magazinë.

4. Mbështetje Teknike. Falas DFM,

rishikim falas i skedarit. Shumë klientë (sidomos për disa dizajnerë) nuk janë të mirë në procesin e prodhimit, madje ata nuk mund të gjenerojnë skedar të saktë gerber nga përvoja e tyre EDA.With shumë në PCB industriale, këtu janë disa këshilla për hartimin për ju.7 * Mbështetje online, përveç kinezëve tanë Viti i Ri.

Shërbimi 5.StormProto.
çfarë është stuhia e stuhisë? shikoni këtu. Ju dëshironi të ulni koston e prototipeve, kjo është vlera jonë e stuhisë. Me këtë shërbim, ju mund të kurseni të paktën 50% kosto.
6. Pricemimi i arsyeshëm.

Pricemimi ynë NUK është më i lirë, por është kostoja më e arsyeshme. Ju na besoni, atëherë ne mund t'ju ofrojmë produktet dhe shërbimet tona më të mira.

Përgjigja 7.Fast, Transporti i Shpejtë.

Do hetim mund të përgjigjet në 2 orë.2-3 ditë nga ne në dërgesën tuaj door.see.

8.NO MOQ.

Ne nuk kemi ndonjë kërkesë minimale të sasisë, madje edhe një bord për trillim dhe montim PCB.

9. Një shërbim ndalimi.

Ne jo vetëm që prodhojmë PCB, por edhe PCBA dhe mblidhen kabllo. Një PCB e zhveshur nuk është ajo që dëshironi, mund t'ju duhet stencil për ekran, përbërës për tu ngarkuar dhe kabllo për t'u lidhur. Tani, ju mund të na hidhni të gjithë tek ne dhe të prisni produktin tuaj përfundimtar në tryezën tuaj.

10.Largimi i pjesëve në shtëpi .

Ne kemi shumë aksione të komponentëve në shtëpi, domethënë ju do të kurseni shumë kohë dhe kosto në projektin tuaj total.E posaçërisht për çdo rezistencë, kondensatorë, stafetë, IC.Kategoritë e Produktit : Prototip PCB

Email tek ky furnizues
  • Mr. Dartin Xin
  • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

shtëpi

Phone

skype

hetim