Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Dartin Xin Mr. Dartin Xin
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
Storm Circuit Technology Ltd
Home > Produkte > Kthesë e shpejtë PCB
Shërbimi Online
Dartin Xin

Mr. Dartin Xin

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Kthesë e shpejtë PCB

Kategoritë e produkteve të Kthesë e shpejtë PCB , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Kthesë e shpejtë PCB , furnizuesit 4 shtresa PCB Purple / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të PCB e purpurt R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë Kthesë e shpejtë PCB furnizuesit

Kthesë e shpejtë PCB
Disa klientë na pyetën se sa shpejt mund të bëjmë për PCB dhe PCB Assembly. Këtu, do të merrni përgjigjen e duhur.
Ju mund të merrni PCB 1-2 shtresa në 48 orë, dhe 4-6 shtresa 2-3 ditë pune, 8 shtresa 3-4 ditë pune. Të gjitha bordet e kthimit të shpejtë janë gjithashtu me cilësi të lartë. Ne madje kemi bërë 16 shtresa PCB brenda 12 ditësh.

Paraqisni specifikimet e PCB-së duke na dërguar me email në Gerber Files ose duke plotësuar formularin në internet të PCB Quote. Atje, ju do të bashkëngjitni skedarët tuaj gerber ose skedarët e dizajnit dhe do të na dërgoni përmes formularit për ne. Ne kemi besim se ne do të jemi në gjendje t'ju ndihmojmë në projektin tuaj.


Ju mund të gjeni kohën tonë standarde të udhëheqjes dhe kohën e shpejtë të drejtimit të kthesës si më poshtë. Sapo të na provoni, do të dini se sa shpejt ofrojmë.
Quick Turn

Produkte të reja

shtëpi

Phone

skype

hetim